DOBRÁ POSILŇOVŇA

O čo ide?

Program DOBRÁ POSILŇOVŇA je zameraný na finančnú podporu o. z. Organizácia muskulárnych dystrofikov v Slovenskej republike (OMD v SR). Ide o špecifickú organizáciu detí a dospelých s nervovosvalovými ochoreniami na Slovensku. Ide o telesné ochorenie človeka, ktoré je zväčša genetické, a ktoré spôsobuje postupné ubúdanie svaloviny so sprievodným znižovaním svalovej sily, ochabnutie a deformácie.
Dôvod, pre ktorý som sa rozhodla vybrať si OMD v SR je ten, že aj moja teta má toto nervovosvalové ochorenie.

DOBRÁ POSILŇOVŇA – Organizácia muskulárnych dystrofikov v SR

Program obsahuje cvičebné videá, prémiové články a recepty, ktoré pribúdajú na pravidelnej báze a sú priebežne aktualizované. Videá si môžeš filtrovať podľa úrovne náročnosti, času trvania či typu tréningu. Vďaka týmto videám získaš prehľad o cvikoch, ktoré Ti pomôžu zlepšiť kondíciu, silu a vytrvalosť. Okrem toho zlepšia tvoj fyzický a aj psychický výkon.

Výhody

  • Formovanie postavy
  • Rozvoj sily, vytrvalosti a možnosť cvičiť z domu
  • Pribúdajúce tréningové videá
  • Možnosť prispôsobiť si tréning
    (Náročnosť, Trvanie, Typ cvičenia, Potrebné náradie)
  • Chutné recepty s výživovými hodnotami
  • Prémiové články na rôzne témy využívajúce vedecké poznatky
  • Zdroj motivácie a inšpirácie
  • Podpora neziskového sektora

Ako to funguje?

Pre zakúpenie programu sa najprv musíš zaregistrovať cez registračný formulár, a potom sa prihlásiť cez prihlasovací formulár. Vyber si konkrétny program, odsúhlas Všeobecné obchodné podmienky a Všeobecné zásady a podmienky používania. Potom klikni na Objednať s povinnosťou platby. (Celému procesu predchádza registrácia a prihlásenie. Pri registrácii dostaneš verifikačný e-mail, ktorý treba potvrdiť.)

V nákupe budeš pokračovať tak, že na bankový účet pošleš sumu za príslušný cvičebný program.

Po pripísaní platby na bankový účet Ti aktivujem platené členstvo. Ako platiaci člen získaš prístup k spoplatnenému obsahu. Po vypršaní plateného členstva (väčšinou 1 mesiac) si ho môžeš opätovne predĺžiť. O týchto veciach Ťa vždy kontaktujem e-mailom.

Ako to funguje pre neziskové organizácie a občianske združenia?

Naakumulovanú sumu za všetkých platiacich členov koncom každého mesiaca prevediem na bankový účet príslušného občianskeho združenia alebo neziskovej organizácie. O výške platieb informujem v sekcii Transparentné platby.

11.9do 31. 07. (pôvodne 19.90 €/mesačne)

5 z toho ide Organizácii muskulárnych dystrofikov v Slovenskej republike

Objednávka

Pre objednanie tréningového balíčka je potrebné mať založený účet a byť prihlásený. Prosím, prihlás sa a prejdi znovu do tejto časti objednávacieho procesu.

Prejsť na prihlásenie

Ak ešte nemáš svoj vlastný účet, tak neváhaj a založ si ho. Registrácia predchádza kúpe programu. Zakúpením programu získaš prístup k video tréningom, prémium článkom a receptom.

Prejsť na registráciu